Naujienos Pasirinkite Jums patogiausią būdą sąskaitoms apmokėti

Pasirinkite Jums patogiausią būdą sąskaitoms apmokėti

2018.04.03

AB „Šiaulių energija“ vartotojai turi galimybę rinktis, kaip ir kur apmokėti sąskaitas už centralizuotai tiekiamą šilumos energiją ir karštą vandenį, suteiktas techninio aptarnavimo ir karšto vandens skaitiklio aptarnavimo paslaugas.

Neišeinant iš namų

Jei pageidaujate sąskaitą už AB „Šiaulių energija“ paslaugas apmokėti neišeidami iš namų, tai galite padarytiinternetu, už įmoką priimančios įstaigos mokestį : „Swedbank“, AB, AB Šiaulių bankas, Luminor bankas, AB, UAB „Mokėjimo paslaugos“, UAB ,,Viena sąskaita”, UAB Medicinos bankas, AB SEB bankas, AB „Citadele“ bankas, UAB Elektroninių mokėjimų agentūra.

Vartotojų patogumui  AB „Šiaulių energija“ sukūrė ir įdiegė internetinę elektroninių paslaugų svetainęmano.senergija.lt. Joje registruoti vartotojai gali už suvartotą šilumos energiją, karštą vandenį bei suteiktas skaitiklio aptarnavimo ir techninio aptarnavimo paslaugas priskaičiuotas sumas pamatyti anksčiau (iki kiekvieno mėnesio 10 d.), nei randa sąskaitą pašto dėžutėje. Čia taip pat galima peržiūrėti per tris metus gautų mokėjimo pranešimų (sąskaitų) archyvą, deklaruoti karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis.

Svetainėje mano.senergija.lt atsisakyti popierinių sąskaitų taip pat galite, pasirinkę funkciją „Gauti sąskaitą elektroniniu paštu“. Tuomet sąskaitas už AB „Šiaulių energija“ paslaugas gausite savo nurodyti elektroniniu paštu.

Jei įvertinę elektroninių sąskaitų patogumą, nuspręstumėte atsisakyti popierinių sąskaitų, prisidėsite prie popierinėms sąskaitoms ir vokams gaminti bei siųsti sunaudojamo popieriaus ir energijos išteklių taupymo, tuo pačiu ir gamtos tausojimo. Siunčiant paštu, sąskaitos kartais nukeliauja kitu adresu arba pasimeta, pasirinkę elektronines sąskaitas, to išvengsite. Bendrovės internetinėje svetainėje su Jums siųstomis sąskaitomis galėsite susipažinti bet kur ir bet kada, kur tik yra galimybė prisijungti prie interneto. Naudodamiesi internetinės bankininkystės paslaugomis, peržiūrėję elektroninę sąskaitą, galėsite ją apmokėti prisijungdami prie savo banko internetinės sistemos.

Jei dar nesate svetainės mano.senergija.lt vartotojas, prisijungimo vardą bei laikiną slaptažodį galite gauti AB „Šiaulių energija“ Realizavimo skyriuje vartotojų priimamajame, I aukšte adresu Pramonės g. 10, Šiauliuose. Taip pat šiuos duomenis galite rasti savo mokėjimo sąskaitose. Daugiau informacijos –  telefonais: (8 41) 591 262, (8 41) 591 221, (8 41) 591 261.

Apmokama automatiškai

AB „Šiaulių energija“ vartotojams – „Swedbank“, AB klientams jau dabar siūloma E. sąskaitų pateikimo paslauga už banko nustatytą mokestį . Ją užsisakę, elektroninę sąskaitą iš karto gausite banko internetinėje sistemoje. Vartotojas ją gali apmokėti pats arba pasirinkti funkciją, kad ši būtų apmokama automatiškai.

Dar šiemet AB „Šiaulių energija“ dėl galimybės savo paslaugų vartotojams apmokėti elektronines sąskaitas automatiškai planuoja pasirašyti sutartis su kitais didžiausiais Lietuvoje veikiančiais bankais.

 Be papildomo mokesčio

AB „Šiaulių energija“ yra pasirašiusi sutartis dėl sąskaitų už centralizuotai tiekiamą šilumos energiją ir karštą vandenį, suteiktas techninio aptarnavimo ir karšto vandens apskaitos prietaiso aptarnavimo paslaugas apmokėjimo įmokų surinkimo vietose.

Nemokamai bendrovės pateiktas sąskaitas galite apmokėti Lietuvos pašto skyriuose, ,,Lietuvos spauda“ kioskuose, „Narvesen“ parduotuvėse, loterijos „Perlas“ terminaluose ir prekybos tinklo „Maxima“ kasose.

AB „Šiaulių energija“ vartotojų priimamajame įrengtas klientų savitarnos terminalas, skirtas savarankiškai, per savo interneto banką, apmokėti sąskaitas už šildymą ir karštą vandenį, už keičiant radiatorius išleistą termofikacinį vandenį ir kitas paslaugas. Prie šio terminalo bendrovės darbuotojai apmokys besidominčius vartotojus naudotis bendrovės internetine elektroninių paslaugų svetaine mano.senergija.lt .

« Atgal