Naujienos AB „Šiaulių energija“ sukvietė vartotojus į aktualų renginį

AB „Šiaulių energija“ sukvietė vartotojus į aktualų renginį

2018.09.12

Rugsėjo 11-osios vakarą AB „Šiaulių energija“ aktų salėje vyko visiems bendrovės šilumos vartotojams ir pastatų valdytojams skirtas viešasis renginys „Kaip sumažinti šilumos vartojimą ir pasiruošti artėjančiam šildymo sezonui?“. Jame dalyvavo apie 130 daugiabučių gyvenamųjų namų atstovų – pirmininkų, prižiūrėtojų ir pavieniai vartotojai.

AB „Šiaulių energija“, gamindama šilumos energiją ir centralizuotai ją tiekdama šildymui ir karšto vandens ruošimui, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos energijos vartojimo efektyvumo didinimo įstatymo 8 straipsnio nuostatomis ir Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimų sudarymo tvarkos aprašu, įsipareigoja šviesti ir konsultuoti energijos vartotojus energijos vartojimo efektyvumo didinimo klausimais. To bendrovės atstovai ir siekė organizuodami minėtą renginį.

Susitikimo su vartotojais metu AB „Šiaulių energija“ realizavimo skyriaus viršininkė Dalia Pliūrienė plačiau papasakojo, kaip nuspręsti, ar pastate vartojamas optimalus energijos kiekis, kaip jį galima palyginti su greta stovinčio namo suvartojamu šilumos kiekiu. 

Bene didžiausio dalyvių susidomėjimo sulaukė bendrovės daugiabučių namų renovacijos ir administravimo skyriaus viršininkės Juditos Kivyliūtės pristatymas apie daugiabučių namų renovacijos (modernizavimo) naudą. Susirinkusieji teiravosi apie kompensacijos už renovaciją gavimo galimybes, įdėmiau tyrinėjo pateiktus jau įgyvendintų renovacijos projektų rezultatus.

Abonentų aptarnavimo tarnybos viršininkė Irena Rudienė pasidalino patarimais, kaip gyventi šilčiau galima jau šiandien, papasakojo, kuo naudinga pastatų termovizija ir naudodamasi proga ragino tinkamai pasiruošti artėjančiam šildymo sezonui.

AB „Šiaulių energija“ primena vartotojams, kad visą su energijos taupymu susijusią informaciją galima rasti bendrovės internetinėje svetainėje www.senergija.lt skyrelyje „Kaip taupyti šilumą“. Taip pat kviečiame sekti periodiškai atnaujinamas naujienas to paties pavadinimo svetainės skyrelyje arba Šiaulių regiono naujienų portale www.etaplius.lt/siauliu-energija . Spalį su sąskaitomis už bendrovės paslaugas arba el. paštu vartotojus pasieks jau trečiasis AB „Šiaulių energija“ informacinis leidinys „Mūsų šiluma“. Informacijos apie efektyvius energijos vartojimo būdus periodiškai ieškokite ir kitoje sąskaitų už bendrovės paslaugas pusėje arba  kartu su el. paštu gaunamomis sąskaitomis.

« Atgal