Naujienos AB „Šiaulių energija“ – sąžininga ir stropi šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoja

AB „Šiaulių energija“ – sąžininga ir stropi šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoja

2018.06.18

AB „Šiaulių energija“ greta pagrindinės savo veiklos, šilumos energijos gamybos, centralizuotai ją tiekiant šildymui ir karšto vandens ruošimui, ir elektros energijos gamybos, vartotojams siūlo dar vieną paslaugą – šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūrą. Pasirinkusieji bendrovę, kaip minėtų sistemų prižiūrėtoją, džiaugiasi greita ir savalaike specialistų pagalba, sąžiningu ir stropiu jų darbu. Šiuo metu Šiaulių mieste ir rajone bendrovė prižiūri 471 pastato šildymo ir karšto vandens sistemas, iš jų – 327 daugiabučių namų, 52 švietimo įstaigų ir 29 kitų įstaigų.

Tas pats paslaugos tiekėjas ir prižiūrėtojas – patogus vartotojams

Šiaulių Pietiniame miesto rajone esančio Gegužių g. 51 daugiabučio namo savininkų bendrijos pirmininkas Robertas Palaima teigia, kad jų daugiabutis nėra turėjęs kito šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojo, tik AB „Šiaulių energija“. „Ir tikrai nežadame keisti. Bendrovės darbuotojai dirba greitai, sąžiningai ir stropiai. Ko daugiau reikia?..“, – retoriškai klausia pašnekovas.

Butų savininkams mokestis už šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūros paslaugas, anot R. Palaimos, atsiperka su kaupu. „Mums, kaip vartotojams, nebereikia patiems rūpintis nei šildymo ir karšto vandens sistemų praplovimais, nei hidrauliniais bandymais. Žinome, kad mūsų namo šildymo sistema visada laiku bus paruošta naujam šildymo sezonui. O ir iškilus bet kokiems su šiomis sistemomis susijusiems klausimams, AB „Šiaulių energija“ specialistai konsultuoja aiškiai ir išsamiai“, – sako pirmininkas.

R. Palaima džiaugiasi, kad AB „Šiaulių energija“ turi budinčią tarnybą, kuri paslaugas teikia ištisą parą. Bendrijos pirmininkas prisimena ne vieną atvejį, kai operatyvios AB „Šiaulių energija“ darbuotojų pagalbos dėka, jų daugiabutyje su šildymo ir karšto vandens sistemomis susijusios problemos buvo operatyviai išspręstos: „Karšto vandens vamzdis kartą buvo trūkęs apie 22 val., tai susisiekėme su bendrovės dispečeriais ir jau po pusvalandžio sulaukėme pagalbos. Kitą kartą viename iš butų radiatorius prakiuro, tai irgi greitai sutvarkė. Labai patogu, kai paslaugos tiekėjas ir prižiūrėtojas – tas pats“.

Avarinė tarnyba dirba visą parą

AB „Šiaulių energija“ atsako už jai prižiūrėti pavestų šilumos įrenginių būklę ir darbą: bendrovės specialistai pasirūpina, kad įrenginiai tinkamai veiktų ir būtų užtikrintas tolygus viso pastato patalpų šildymas, palaikant jose teisės aktuose nustatytą temperatūrą, ir reikiama tiekiamo karšto vandens temperatūra. Ruošiantis šildymo sezonui, prižiūrėtojas atlieka teisės aktuose reglamentuotus darbus, pavyzdžiui, tokius kaip šildymo ir karšto vandens sistemų hidrauliniai bandymai, hidropneumatinai plovimai,ir paruošia parengties naujam šildymo sezonui aktą, be kurio pastatui negali būti pradėta tiekti šiluma.

Bendrovės avarinė tarnyba dirba visą parą tam, kad avarijų atveju galėtų operatyviai padėti išspręsti dėl šildymo ar karšto vandens sistemų iškilusias problemas.

Jei pageidaujate sužinoti daugiau apie AB „Šiaulių energija“ kaip šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoją, maloniai prašome kreiptis į bendrovės Abonentų aptarnavimo tarnybą tel. (8 41) 591 243.

AB „Šiaulių energija“ atsako už jai prižiūrėti pavestų šilumos įrenginių būklę ir darbą: bendrovės specialistai pasirūpina, kad įrenginiai tinkamai veiktų ir būtų užtikrintas tolygus viso pastato patalpų šildymas, palaikant jose teisės aktuose nustatytą temperatūrą, ir reikiama tiekiamo karšto vandens temperatūra.

« Atgal